MX Video Player

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40.2 MB
  • Version 5.7.3
  • Dil İngilizce
  • Firma UNIBERA YAZILIM ÇÖZÜM ÖZEL LİMİTED
Akış seçenekli video oynatıcılarından biri olan MX Video Player uygulaması başarılı ve bir o kadar da popüler bir uygulamadır.

6 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan MX Video Player uygulaması özel optimizasyon ayarları ile kullanıcılarına rahat ve kolay bir kullanım sunuyor. Videolar üzerinde dokunmatik işlemler gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamada dilediğiniz videoya altyazı da ekleyebilirsiniz.

Basit bir ara yüze sahip olan MX Video Player uygulaması video ve ses formatlarının tamamını desteklemektedir. Dilediğiniz parlaklığı sunan bu uygulama akıcı çalma özelliğinin yanı sıra tam ekran imkânı da sunmaktadır.

Tek veya çift çekirdekli işlemcilerde kullanabileceğiniz bu uygulama retina görüntüsü için özel olarak hazırlanmıştır. Videolarınız üzerinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebileceğiniz MX Video Player uygulaması sizin için tasarlanmış en popüler uygulamalardan biridir.

Sizde tamamen ücretsiz olan MX Video Player uygulamasını cihazınıza yükleyerek videolarınızı istediğiniz şekilde hazırlayabilir ve izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

MX Video Player indir
DİĞER SÜRÜMLER